Novinky 2012

8.12.2012 - Pozvánka na 25. výročí temné bestie !

Důležité upozornění: ROOT hrají jako první hned po 20 hodině!
zdroj/autor: webmaster

8.12.2012 - Interview s BigBossem v novém Sparku

zdroj/autor: webmaster

24.11.2012 - Vstupenky na výroční koncert Root

Vstupenky na výroční koncert Root jsou k dostání v Brněnském RedBlack Shopu nebo u SHINDY PRODUCTIONS.
zdroj/autor: webmaster

15.11.2012 - 2LP ROOT Hell Symphony právě vyšlo u Dark Symphonies (USA)

2LP ROOT Hell Symphony s bonusy právě vyšlo u amerického labelu Dark Symphonies Records. Objednat jej lze pouze u Monsternation Records na oranžovém nebo černém vinylu. Uvnitř samozřejmě najdete plakát A1. Jde o limitovanou edici, proto neváhejte - 2LP nebude k dostání ani v e-shopu ROOT, ani na koncertech!
zdroj/autor: webmaster

9.10.2012 - Prodáváme nové tričko Root

Protože černé není nikdy dost, kapela rozšířila sortiment triček o zlé dvojče bílého Satanic Black Art. "Night Version" můžete pořídit ve velikostech M, L, XL, XXL.
zdroj/autor: webmaster

9.10.2012 - Sekce o kapele Root je hotová !

Na webu jsou již kompletní informace o kapele. Najdete zde záložku diskografie, kde je přehled všech vydaných desek s texty a jejich překlady. Nechybí ani dema a re-edice. Biografie byla rozšířena o opravdu detailní historii kapely do roku 1999. Pro všechny zaryté fanoušky připravuje BigBoss pokračování až do současnosti. Hudební nadšenci si také mohou v sekci "Ke stažení" stáhnout přes dvacet MP3 napříč celou tvorbou Root. Většinu z nich naleznete i v koncertním playlistu.
zdroj/autor: webmaster

1.8.2012 - Nový web spuštěn !!!

Root spustil nový web. Grafický design stránky byl inspirován bookletem "Heritage of Satan" od Erika Danielssona (WATAIN), upravil Jiří BigBoss Valter. Vytvořil a spravuje Jan Hanz Konečný. Postupně budou přidávány další sekce, především fotogalerie a diskografie kapely. Doufáme, že zde naleznete všechny informace, které budete potřebovat.
zdroj/autor: webmaster
Rootan web vytvořil Erik, Bigboss a Hanz v roce 2012. V případě problémů kontaktujte administrátora na aleshad1977@seznam.cz.